קבוצת כפרית הנה יצרנית מובילה של תרכיזים ותערובות עבור תעשיית הפלסטיק. הקבוצה מעסיקה כיום 450 עובדים. ב-2018 רשמה החברה מחזור מכירות של 220 מיליון דולר. כושר הייצור של הקבוצה עומד על כ-80,000 טון.

החברה נוסדה בקיבוץ כפר עזה ב־1973. מאז צומחת כפרית בעיקר באמצעות מיזוגים ורכישות.

כיום כוללת קבוצת כפרית את כפרית תעשיות (1993) בע”מ הפועלת מישראל; CONSTAB Polyolefin Additives GmbH הפועלת מגרמניה; Suzhou Constab Engineering Plastics Co. LTD הפועלת מסין; Kafrit NA Ltd הפועלת מקנדה ו-.Polyfil Inc הפועלת מארצות הברית.

ניסיון החברה בתעשיית הפלסטיק, המתפרס על פני יותר מ־45 שנים, מאפשר לה להישען ולהתבסס על מומחיות, רמת שירות גבוהה ומידע טכנולוגי רחב שנצברו לאורך השנים.

חזון ומשימה

מטרתנו היא להיות שותפים טכנולוגיים מועדפים ליצרני פלסטיק בארץ ובעולם, באמצעות אספקה מתמשכת של פתרונות חדשניים באיכות גבוהה המותאמים לצרכיהם הספציפיים של לקוחותינו בכל העולם.

המשימה שלנו היא להבטיח רמה גבוהה של מחויבות להצלחתם של לקוחותינו:

  • תמיכה טכנית ומסחרית מקצועית
  • יחסי שותפות יציבים וקרובים לטווח ארוך
  • אמינות ושקיפות
  • תגובה מהירה לצורכי הלקוח ופתרון בעיות תוך שיתוף פעולה מתמשך

מחקר ופיתוח

מחקר ופיתוח הם תחום עיקרי במומחיות שלנו לכל אורך ההיסטוריה שלנו. צוות המו”פ של כפרית עובד בפיתוח מוצרים חדשניים, ועושה שימוש במאגר ידע נרחב, שאותו פיתחנו במרוצת 45 שנות הניסיון שלנו בתעשיית הפלסטיק. המומחים שלנו משפרים ומפתחים תוספים עבור יישומים שונים. כפרית נהנית מיחסים קרובים עם מוסדות מחקר ידועים בישראל ועם אוניברסיטאות שונות בגרמניה. נוסף על כך, אנו מקיימים שיתוף פעולה הדוק עם ספקים עיקריים בתחום לרבות יצרני ציוד על מנת להתאים ללקוחותינו פתרונות מותאמים אישית עבור היישומים בהם הם עוסקים וציוד הייצור באמצעותו הם מייצרים את מוצריהם השונים.

איכות

כפרית עומדת בכל תקני האיכות והדרישות הסביבתיות הנדרשים עבור ייצור מוצריה השונים. עבורנו, הצלחה כלכלית, אחריות חברתית ומחויבות אקולוגית הן מטרות בעלות מעמד שווה ואנו מחויבים להשיגם בכל עת.

מערכת הניהול של כפרית נשענת על התקנים הבאים:

  • ISO 9001 (ניהול איכות)
  • ISO 14001 (ניהול סביבה)
  • תקן 45001 (ניהול בטיחות וגהות תעסוקתית)

כפרית פועלת ביצירתיות וחדשנות על מנת למצבה כיצרנית מובילה של תרכיזים ותערובות עבור תעשיית הפלסטיק. במשך יותר מ־45 שנה, כפרית וחברות הבת שלה מוכרות מוצרים ייחודיים המעניקים ערך מוסף ללקוחותינו השונים ברחבי העולם.